KONST / Litografier / Färglitografi 14419361
nr 1441 9361
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad PT, "Sommarkväll, Tornö", variant 1,1979. Färglitografi, bildmått: 50x40, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:18:25
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson